YOYOSO

0.  poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

Map pin icon

YOYOSO je značka, ktorá sa špecializuje na predaj rôznych produktov pre domácu potrebu. Výrobky YOYOSO sa vyznačujú kvalitou a inovatívnymi riešeniami, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj moderné a trendy.

Svetoznáma značka YOYOSO

Značka YOYOSO pôsobí na trhu už dlhší čas a stala sa obľúbenou medzi zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitné produkty s osobitným dizajnom. Výrobky pre domácu potrebu, ktoré nájdete v predajniach YOYOSO si udržiavajú vysokú úroveň kvality a inovatívnosti a preto si získala mnoho verných zákazníkov po celom svete. V YOYOSO nájdete všetko, čo urobí váš život jednoduchší, pohodlnejší, modnejší a hlavne krajší. YOYOSO má po celom svete viac ako 1000 pobočiek v 36 krajinách a tu na Nivách ide o prvú na Slovensku.

Produkty pre domácu potrebu

V predajniach YoYOSO si zákazníci môžu vybrať z širokej škály produktov vrátane oblečenia, doplnkov, kozmetiky, výrobkov pre domácnosť a mnohých ďalších. Všetky tieto produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby splnili požiadavky zákazníkov.

V predajniach YOYOSO zákazníkom veľmi radi poradia pri výbere produktov. Okrem toho, YoYOSO má aj online obchod, ktorý umožňuje zákazníkom nakupovať z pohodlia domova.

Príďte sa presvedčiť do predajne YOYOSO v nákupnom centre Nivy, sú tu pre vás denne od desiatej ráno do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo