Materasso

0.  poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

+421 945 505 507

Hlavnou filozofiou firmy Matracentrum je prinášať zdravý, a komfortný spánok do vašich domovov. Tento cieľ plníme pomocou špecializovaných matracových štúdií, teraz aj v novom v centre Nivy, kde vám ochotne poradíme a vyberieme pre vás ten najlepší matrac, posteľ, vankúš a doplnky pre spríjemnenie bývania.

Kvalitné, Slovenské. Matrace a oveľa viac, pre zdravý spánok.

Všetky naše matrace v predajni Matracentrum pochádzajú z domácej produkcie a dávajú prácu ľuďom u nás na Slovensku. Našim výhradným dodávateľom je firma Materasso Slovakia, ktorú vnímame ako lídra a udavača trendov vo výrobe matracov na našom trhu. V spolupráci s firmou Materasso Slovakia, s.r.o. vám prinášame tie najmodernejšie materiály a sofistikovaný design výrobkov matracov, postelí, roštov a doplnkov pre spríjemnenie bývania.

Ortopedický matrac a posteľ

V Materasso pôsobí tím odborníkov s bohatými a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí. Staviame predovšetkým na kvalite vypracovania a použitých materiálov, tak aby odpočinok na nich bol ešte príjemnejší a komfortnejší. Ako prvý sme v roku 2013 získali od firmy Materasso novo zavedený certifikát "Certifikovaný predajca", čo dokazuje naše úsilie ponúknuť zákazníkom ten najlepší servis a poradenstvo. Odmenou pre nás je množstvo spokojných zákazníkov.

Dlhoročné skúsenosti = kvalitný spánok

Spoločnosť Materasso Slovakia s.r.o. pôsobí v matracovom priemysle viac ako 20 rokov a v súčasnosti sa radí k najinovatívnejším európskym výrobcom. Dlhoročné skúsenosti, spojenie moderných technológií s ručnou výrobou a používanie prírodných materiálov len tej najvyššej kvality, firme Materasso umožnilo stať sa lídrom určujúcim nové trendy v zdravom spaní. Zárukou dokonalého spánku sú kolekcie výrobkov, vytvorené z rady boxpringových postelí a matracov.

Správny vyber postele a matraca

Človek trávi spánkom zhruba tretinu svojho života a jeho kvalita výrazne ovplyvňuje obnovu našich psychických a fyzických síl. Preto naša spoločnosť v spolupráci s firmou Materasso Slovakia venuje všetko svoje úsilie do vytvárania dokonale vyvážených matracov a postelí, pri ktorých konštruovaní sú spájané len tie najkvalitnejšie materiály a dizajn s maximálnym prepracovaním každého detailu. Ak si chcete dopriať prvotriedny spánok, vložte svoju dôveru do kvality matracov značky Materasso Slovakia a my vám pomôžeme si správne vybrať.

Kvalitný spánok a svieže rána je to, čo vám ponúkame. Veľký výber produktov nájdete aj na našej webovej stránke: https://matracentrum.sk/

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach:

FB: @matracentrum.sk 

IG: @matracentrum

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo