Zelená strecha

Odbehnite si na piknik, na rande, alebo tri kolá na bežeckej dráhe. Na zelenej streche pre vás už čaká komunitná záhradka, zóny na cvičenie, gril, detské ihriská aj hotel pre chrobáčiky a veľa veľa zelene.

Podujatia zelenej strechy

Content image

Zóny na cvičenie

Príďte si zamakať k nám. Na streche Nív budete mať hneď niekoľko možností na cvičenie či už na exteriérových strojoch, alebo len tak, s vlastnou váhou. Prípadne si zahráte ping-pong, nacvičíte patovanie, zahráte šachy či zacvičíte jógu.

Bežecká dráha

Nie je veľa miest, kde si môžete zabehať v oblakoch. Nivy však budú jedným z nich. Prečo? Lebo na našej streche nájdete bežeckú dráhu dlhú viac ako 500 metrov.

Content image
Content image

Piknik & Gril

Trávička, výhľad a pohodička. Ideálny priestor, kde si užiť originálny piknik či grilovačku s kamošmi či s rodinou môže každý. Stačí si vybrať čas, rezervovať gril a hostina medzi oblakmi sa môže začať.

Detské ihriská

Hurá na Nivy! Trampolíny aj šmýkačka, vodné trysky aj parádne preliezky vo formácii slnečnej sústavy na vás už nedočkavo čakajú.

Content image
Content image

Komunitná záhradka

Ovocie aj zelenina chutia najlepšie z vlastnej záhradky! Preto si u nás budete môcť dopestovať svoje vlastné v rámci projektu komunitnej záhrady. Prihláste sa už teraz.