Zelená strecha

Odbehnite si na piknik, na rande, alebo tri kolá na bežeckej dráhe. Na zelenej streche pre vás už čaká komunitná záhradka, zóny na cvičenie, gril, detské ihriská aj hotel pre chrobáčiky a veľa veľa zelene.

Podujatia zelenej strechy

Content image

Zóny na cvičenie

Príďte si zamakať k nám. Na zelenej streche Nív budete mať hneď niekoľko možností na cvičenie či už na exteriérových strojoch, alebo len tak, s vlastnou váhou. Prípadne si zahráte ping-pong alebo nacvičíte patovanie. Ak ste milovníkom jogy, alebo by ste ju radi vyskúšali, na zelenej streche sa ponúka skvelá príležitosť. Cvičenie mimo joga štúdia, s pohľadom na zeleň, v otvorenom priestore zelenej strechy je skvelým miestom kde si vychutnáte svoju dávku flexibilných pohybov a relaxu. Že nie ste pre tento druh pohybu stvorený? Zahrajte si šachy.

Bežecká dráha

Nie je veľa miest, kde si môžete zabehať v oblakoch. Nivy však budú jedným z nich. Prečo? Lebo na našej zelenej streche nájdete bežeckú dráhu dlhú viac ako 500 metrov. Bežecká dráha na zelenej streche Nivy ponúka bežcom bezpečné a ochranné prostredie, v ktorom sa môžu cvičiť a trénovať. Pre bežcov, ktorí nechcú trénovať v parkoch alebo na uliciach, je to skvelá možnosť. Okrem toho, zelená strecha s bežeckou dráhou na nej, pridáva nový prvok do mesta. Bežecká dráha na zelenej streche je preto nielen užitočná a praktická, ale aj esteticky príjemná. Príďte sa presvedčiť.

Content image

Piknik & Gril

Trávička, výhľad a pohodička. Ideálny priestor, kde si užiť originálny piknik či grilovačku s kamošmi či s rodinou. Stačí si vybrať čas, rezervovať gril na Zelenej streche Nív a hostina medzi oblakmi sa môže začať. Piknik na zelenej streche Nív vám umožňuje vychutnať si krásny výhľad na Bratislavu, v náručí zelene prináša pokoj a oddych. Zelená strecha Nív vás obklopí čerstvým vzduchom a prírodou uprostred rušného mesta. Piknik či grilovačka tu je skvelou alternatívou k obedu v reštaurácii alebo na verejnom mieste. Veríme, že si ho užijete a objavíte aj ďalšie možnosti oddychu a relaxu, ktorý zelená strecha Nív ponúka.

Detské ihriská

Hurá na Nivy! Trampolíny aj šmýkačka, vodné trysky aj parádne preliezky vo formácii slnečnej sústavy na vás už nedočkavo čakajú. Ihrisko na zelenej streche Nív poskytuje miesto na hranie a relax, a zároveň je pre deti aj výzvou, ktorá ich má motivovať k pohybu a zdravému životnému štýlu. Zelené strechy sú populárnym trendom v mestách a umožňujú vytváranie zelených priestorov, ktoré sú prospešné nielen mestu, ale teraz aj pre našich najmenších. Doprajte im možnosť úniku z uzavretých priestorov, čas na zábavu a šancu spoznávať nových kamarátov, v príjemnom prostredí našej zelenej strechy.

Content image

Komunitná záhradka

Ovocie aj zelenina chutia najlepšie z vlastnej záhradky! . Komunitná záhrada na zelenej streche Nív si získala svoju popularitu. Záhradka je miestom, kde sa komunita počas vegetačného obdobia stretáva a umožňuje nie len ich opatrovníkom možnosť užívať si príjemné prostredie zelene uprostred mesta. Komunitné záhrady na zelenej streche sa tešia čoraz väčšej obľube, pomáhajú pri znižovaní mestského teplotného efektu, absorbovaní tepla a zlepšovaní kvality ovzdušia v miestnom prostredí. Príďte sa presvedčiť na zelenú strechu Nív.