PELIKÁN.sk

-1.  poschodie |  Služby

Map pin icon

Pelikán, najväčší predajca leteniek v SR,si pre svojich zákazníkov pripravil ďalšiu novinku. Otvorili kontaktné miesto u nás na Nivách!

Letenky a služby pre cestovateľov

Ak máte otázky k už zakúpeným letenkám či pobytu alebo máte záujem o doplnkové služby (ako napríklad batožina, rezervácia sedadla, transfer, parkovanie na letisku, víza či poistenie), neváhajte sa na nás obrátiť. V nasom centre pelikan.sk v centre Nivy vám pomôžeme tiež so zmenou alebo stornom letenky, ako aj s check-inom. Zastavte sa pri našom kontaktnom mieste v Nivy centrum. Za asistencie našich kolegov si dokonca môžete prezrieť aktuálnu ponuku leteniek či pobytov a vytvoriť si novú objednávku.

Prečo cestovať s pelikan.sk?

Životný štýl a technologický pokrok zmenili spôsob, ako plánujeme a rezervujeme naše cesty a dovolenky. V pelikan.sk o tom vieme a nepretržite od začiatku nášho pôsobenia v online svete sa snažíme prinášať inteligentné riešenia, dostupné 24hod denne, 7 dní v týždni pre všetkých bez rozdielu. To všetko za najlepšie ceny na trhu a vopred garantovanej vysokej kvalite. Online predaj leteniek, zájazdov, ubytovania a poistenia sa stal nepostrádateľným nástrojom pre moderného cestovateľa. Jeho pohodlnosť, výber a možnosti personalizácie zabezpečujú, že cestovanie nie je len prežitkom, ale aj dobrodružstvom. Zabezpečte si aj vy vaše nasledujúce spojenie so svetom jediným klikom na pelikan.sk a ak potrebujte poradiť, sme tu pre vás.

Kde nájdeš naše pelikan kontaktné miesto?

Nivy centrum na -1. poschodí, vedľa predaja autobusových lístkov.

Kedy nás tu nájdeš?

Na novom kontaktnom mieste je pelikan.sk, najväčší predajca leteniek v SR k dispozícii počas pracovných dní (pondelok – piatok) od 9:00 do 17:00.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo