Raňajkové bistro Yeme

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Túžite po sýtych a kvalitných raňajkách? Príďte si ich vychutnať do raňajkovalo bistra Yeme .

Yeme raňajky

Každý deň od 7:00 ráno vám kuchári  z YEME plnochutné potraviny, v  Raňajkovom bistre Yeme, pripravia plno chutné, čerstvé farmárske raňajky, ktoré vám dodajú energiu na celý deň. Spoľahnúť sa môžete na dobroty z tejto ponuky: omeletky, praženice, párky, ale aj lievance či kaše z kvalitných surovín od overených farmárov a remeselných výrobcov. Ak sa ponáhľate, so sebou si môžete vziať obložené chlebíky alebo rôzne koláčiky a smoothiečka. Ak sa zastavíte v čase obeda, nakŕmime vás s rovnakou farmárskou vášňou.

Zdravé a chutné raňajky z Yeme

Ak dbáte na svoje stravovacie návyky a chcete si dopriať zdravé raňajky, Yeme je tým správnym miestom. Menu v Yeme zahŕňa možnosti s vysokým obsahom vlákniny, bielkovín a vitamínov. V Yeme sa totiž staráme, aby ste jedli zdravo. Okrem raňajkovalo bistra sa môžete každodenne spoľahnúť na čerstvý bezlepkový chlebík, z našej pekárne Yeme. Všetky pekárenské výrobky sú výnimočné tým, že dodržiavame tradičné postupy pečenia chleba a pečiva, používame kvalitné múky slovenských farmárov, vyrábame si vlastné cesto, vlastný kvások a mnohé produkty pečieme v peci na drevo. Naše výrobky sú z poctivých surovín bez pridania chemikálií a „éčok“.

Koncept Yeme

Samozrejme Yeme koncept sa pečením chleba a podaním výdatných raňajok nelimitujeme. Pokračuje v rodinnom obchode s potravinami, ktorý sa snaží skĺbiť komfort mestského nákupu s nekompromisnou kvalitou tradičných a farmárskych výrobkov má pre vás najväčší výber alternatívnej stravy: vegetariánsku, bezlepkovú, bezlaktózovú, bio, vegánskú - všetko kvalitné, poctivé a prevažne lokálne potraviny.

Príďte sa presvedčiť v Yeme mame pre vás vsetko od raňajok a obedov a celú zásobu zdravých potravín.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo