Primadonna Collection

1. poschodie |  Obuv

0910 833 279
Map pin icon

Talianska značka, ktorá prináša módnu obuv, kabelky, oblečenie a doplnky pre všetky ženy, ktoré si zakladajú na svojej jedinečnosti a chcú držať krok s módnymi trendami otvorila ďalšiu predajňu - na Nivách.

Topánky, čižmy, tenisky, balerínky....

Naozaj nezáleží na tom, či uprednostňujete pohodlnú obuv, športový štýl, kožené čižmy, alebo hľadáte elegantné lodičky na obchodné stretnutie či sexi sandálky na podpätku na divokú noc v uliciach mesta. V ponuke predajne obuvi a odevov pre ženy - Primadonna Collection nájdete všetko podľa najnovších trendov. Talianske topánky sa vyznačujú nielen štýlom, no sú aj ľahké a mimoriadne pohodlné, spájajú kvalitu a nadčasový dizajn, vychádzajú z dielní talianskych majstrov obuvníkov.

Pohodlná a štýlová – Talianska obuv a móda

Ponuka Primadonna Collection nekončí topánkami na 1000 a jednu noc. Prináša oveľa viac ako len kvalitnú obuv. Štýlové línie, kvalitné materiály, módne farby a vzory – tieto parametre sú vlastné všetkým výrobkom – topánkam, kabelkám, kabátom, bundám, nohaviciam, sukniam, pulóvrom, šatám, tričkám a doplnkom.

Značka Primadonna Collection momentálne pôsobí vo viac ako 18 krajinách spolu s viac ako 400 predajňami a teraz aj v nákupnom centre Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo